Ako nakupovať

orient-food
 

Ako nakupovať

 

Sme najväčším online predajcom s orientálnymi produktmi v Českej Republike. Od roku 2017 sme obslúžili niekoľko tisíc zákazníkov a odoslali sme viac ako 100 tisíc rôznych kusov produktov. 

Možnosti doručenia & ceny

 V tabuľke, ktorá je nižšie nájdete možnosti dopravy a ceny jednotlivých dopravcov, ktoré závisia od ceny a váhy vašej objednávky. V prípade že vaša objednávka je nad 40 kg, riešime dopravu individuálne a predovšetkým podľa vašich potrieb. Tovar odosielame najneskôr do 24 hodín od dátumu vykonanej objednávky, alebo zaplatením v prípade platby vopred na účet.

Druh dopravy Cena objednávky pri nákupe pod 69 EUR Cena objednávky pri nákupe nad 70 EUR Dobierka

GLS  (Do 30Kg)

3.5€ O 1.40€
Zásielkovňa Z-Point (Do 5Kg) 3.19€ O 0.80€
Zásielkovňa Z-Point (Do 10Kg) 5.29€ O 0.80€

  

Ceny uvedené vyššie sú podľa štandardného cenníku, môžu sa líšiť v závislosti na časovom období, alebo pokiaľ sa koná špeciálna akcia. V prípade , že je celková váha tovaru viac ako 20 kg, tovar rozdeľujeme do 2 - 3 samostatných balíkov, aby nedošlo k poškodeniu zásielky.

 

Doručenie produktov ihneď k odoslaniu & produkty skladom

Produkty označené “K odoslaniu” sú skladom a garantujeme ich doručenie do 2-3 pracovných dní od vykonania a zaplatenia objednávky.

 

Doručenie produktov do 14 dní

Produkty s označením “ Doručenie do 14 dní” pravidelne objednávame a garantujeme ich dostupnosť a doručenie do 14 dní.

Po dokončení objednávky vás budeme priebežne informovať o približnom dátume doručenia. 

 • Ako zaplatiť? arrow
  • Platba na účet

   Pokiaľ ste si vybral spôsob platby - prevodom na účet, tak po dokončení objednávky vám doručíme zálohovú faktúru s platobnými údajmi. Expedícia zásielky môže byť ovplyvnená termínom uhradenia platby- tovar expedujeme až po pripísaní platby na účet.

  • Platba na dobierku

   Preferujete za tovar zaplatiť pri prevzatí u prepravcu ? Ako spôsob platby zvoľte “Dobierka”, za tovar zaplatíte hotovosťou , alebo platobnou kartou pri prevzatí zásielky.

  • Platba kartou online (GoPay)-

   Za tovar môžete zaplatiť online pomocou platobnej karty cez platobnú bránu na našom e-shope (GoPay) po odoslaní objednávky v košíku.

 • Doručenie zásielkyarrow
  • Ako sa dozviem , že zásielka bolo odoslaná?

   Hneď po odoslaní objednávky vám zašleme email s číslom, pomocou ktorého môžete sledovať vašu objednávku. Všetky objednávky zatiaľ odosielame z našeho centrálneho skladu v Prahe, doručenie môže trvať aj 4 pracovné dni.

  • Mám problém s doručením

   Máte problém s doručením vašej zásielky a dodávateľ nedodrží predom dohodnutý termín doručenia ? Kontaktujte nás- urobíme všetko preto, aby vaša zásielka bola doručená keď sa vám to bude hodiť.

 • Vaša objednávka
  • Zmena vo vašej objednávke

   Prajete si zmeniť spôsob dopravy alebo miesto doručenia ? Vašu požiadavku začneme hneď riešiť s dopravcom.

  • Zrušenie objednávky počas 14 dňovej lehoty

   Tovar, ktorý si u nás zakúpite, môžete vrátiť bez udania dôvodu behom 14 dňovej lehoty odo dňa prevzatia. Právo sa vzťahuje na všetky objednávky, okrem tých, ktoré boli vyhotovené v rámci obchodnej a podnikateľskej činnosti, pokiaľ je na faktúre uvedené IČO. Viac informácií nájdete v našich Obchodných podmienkach>

  • Poškodený tovar

   Pri preberaní tovaru od prepravcu si prosím skontrolujte tovar. Pokiaľ je niektorý tovar poškodení, pošlite nám fotografiu zásielky na našu emailovú adresu info@orient-food.sk , poškodený tovar vám vymeníme alebo vám pošleme peniaze naspäť.

  • Nekompletný alebo nesprávny tovar ?-

   Otevřeli jste zásilku která není kompletní, nebo neodpovídá námi uvedenému popisu? Pokud taková situace nastane, kontaktujte nás prosím, situaci obratem vyřešíme k vaší spokojenosti.

 • Registrácia a užívateľský účet
  • Prečo sa zaregistrovať?

   Všetkým registrovaným používateľom zasielame newsletter o plánovaných dodávkach nového tovaru, aby si ho mohli objednať medzi prvými a takisto vieme na základe požiadavky registrovaného zákazníka doskladniť tovar, ktorý bežne v ponuke nemáme. TU Po úspešnej registrácií vám pošleme email s potvrdením.

  • Môj účet

   Užívateľský účet vám prinesie veľa výhod ako napríklad: stav vašej objednávky, všetky potrebné doklady, obľúbený tovar a možnosť jednoducho nakúpiť podľa vašej predchádzajúcej objednávky.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz